
Вратарят на Атлетико Мадрид Тибо Куртоа е уверен, че "дюшекчиите" имат силите да детронират Байерн Мюнхен в Шампионската лига, ако двата тима се паднат един срещу друг.
"Байерн е много силен в момента, те печелят всичко в Германия. Но ние можем да победим всеки и те ще страдат на нашия стадион. Надявам се, че ще успеем да се класираме на полуфиналите, но ни предстоят още доста мачове", сподели Куртоа.
"Дали ще мога да играя при евентуален сблъсък с Челси? Не мисля, че в договора ми има клауза, която да ми забранява да играя срещу тях. Би се получил страхотен двубой."
"Не мисля, че Челси ще ме продаде. Имам договор с клуба за още две години. Всички тези новини за мой трансфер са медийни приказки, които целят да ни дестабилизират. Ние сме фокусирани върху представянето ни и просто си вършим работата", добави белгийският национал.
Коментари
Напиши коментар11:00 | 12 мар 2014 г.
10:42 | 12 мар 2014 г.
10:23 | 12 мар 2014 г.
10:07 | 12 мар 2014 г.
10:00 | 12 мар 2014 г.
Напиши коментар