Мениджърът на лондонския Тотнъм Хари Реднап предупреди отбора на Челси да забрави за хърватския плеймейкър Лука Модрич.

През последните няколко дни усилено се говори, че той е трансферна цел на "сините" от Лондон, а за интерес към него призна вицепрезидентът на Динамо (Загреб) Здравко Мамич.

Въпреки, че последният твърди, че лично Анчелоти му е казал, че иска да привлече хърватина на "Стамфорд Бридж", италианският специалист се дистанцира от слуховете за трансфер звездата на Тотнъм.

Самият Реднап пък иска на всяка цена да задържи 25-годишния футболист в редиците си и отсече, че няма да го пусне в никакъв случай да премине в Челси или където и да било другаде.

"Лука няма да ходи никъде, той е прекалено важен за Тотнъм. Модрич е фантастичен футболист. От Челси могат да го искат, но няма шанс да им го дам", отсече опитният специалист.

Преди няколко седмици се заговори, че и руският гранд ЦСКА (Москва) проявява интерес към футболиста, но явно това са се оказали поредните неверни спекулации.