Новакът във Висшата лига Уулвърхемптън продължава с отличното си представяне и сега взе скалпа на Тотнъм, след като го обърна с 3:1 насред „Уембли”.

Вълците губеха до 72-ата минута, след като Хари Кейн даде аванс на Шпорите с отличен удар в средата на първото полувреме.

Уили Боли обаче изравни след корнер, а Раул Хименес вкара с прецизен удар по земя от границата на наказателното в 84-ата минута, за да изведе отбора си напред.

Малко по-късно Елдер Коста гарантира триумфа при контраатака и така Уулвърхемптън вече е с 29 точки, като продължава да бъде в горната половина на класирането.

Така Шпорите се превърнаха в поредния фаворит, който има проблеми срещу Уулвс, след като новакът победи Челси и направи равенства срещу Манчестър Сити, Арсенал и Манчестър Юнайтед.

Така Тотнъм, който излезе втори и бе на 6 точки от лидера, остана с 45 в актива си, като освен че може да бъде изпреварен от Манчестър Сити, вероятно ще бъде настигнат и от Челси.