Хари Кейн очаквано бе доволен, след като вкара два пъти, а Тотнъм отнесе Кристъл Палас с 4:0, за да се върне към победите след серията трудни мачове.
Голмайсторът на Шпорите бе над всички, като стана едва вторият в историята, който отбелязва в своя мач №100, №200 и №300 във Висшата лига след Теди Шерингам.
Кейн вече има 15 гола в първенството през сезона и за пореден път е човекът, от когото зависи всичко при Шпорите, особено след слабата игра на Хюн Мин Сон.
„Това бе наистина много важна победа. Напоследък нямахме добри резултати, като загубата от Вила бе наистина тежка. Сега също гостувахме на труден стадион, така че да се представим така бе наистина хубаво“ заяви нападателят.
„Започнахме добре и през второто полувреме трябваше да продължим да играем така и го направихме. Беше необходимо да движим топката бързо, да се измъкваме зад защитата и да покажем качество в последната третина, което и се случи. В такива мачове е много важно да вкараш първия гол и се надявам, че ще продължим по същия начин и в следващите двубои“ добави Кейн.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар11:33 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар