Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини заяви, че няма извинение за тежката домакинска загуба от Лестър с 1:3.
Сити вече изостава с шест точки във временното класиране, а до края ще бъде изключително трудно.
Чилиецът, който ще бъде заменен от Пеп Гуардиола следващото лято, похвали Лестър за техните усилия, но е разочарован от играта на своите в защита.
"Мисля, че не е справедливо да се извинявам. Много неща се объркаха. Играхме срещу един много добър отбор", каза Пелегрини.
"Мисля, че резултатът е справедлив. Играчите на Лестър си заслужиха тази победа. Ние се представихме ужасяващо в защита, особено при статични положения", продължи той.
"Имахме шанс да ги настигнем, а сега изоставаме с шест точки. Трябва да се съсредоточим и да опитаме да победим Тотнъм в следващия кръг. Ще видим какво ще стане между Арсенал и Лестър. Толкова много неща могат да се случат".
"Ако Лестър продължава да играе по този начин - да, те стават фаворит за титлата. Все пак има още 13 кръга до края и е трудно да се направи прогноза".
Давид Силва напусна контузен терена и Пелегрини призна, че той може и да пропусне мача в неделя срещу Тотнъм.
"Той имаше проблем в същия глезен. Мисля, че ще бъде трудно да се възстанови до неделя. Ще видим", каза чилиецът.
"Във футбола нещата се променят всяка седмица, но ние определено не сме в добър период. Имаме само 14 здрави футболисти, а трябва да играем толкова много мачове. Надявам се да се възстановим възможно най-скоро от това поражение", завърши треньорът.







Времето днес, 12 август: Горещо време с температури до 41 градуса
Хороскоп за 12 август 2026 г.: Какво очаква зодиите в работата и любовта
Как да ускорим възстановяването след тренировка
Сигнали от страната: Надвиснали клони и сухи дървета опасни за хора и имущество
Какво решава Министерският съвет днес
И днес много горещо, слаб дъжд само в планините
Парфюмите с аромат на кола са хитът на това лято
Най-добрите етерични масла за борба с хлебарките
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Алистър Овърийм предизвика Рико Верховен за боксов сблъсък в Амстердам
Райън Гарсия не бърза за реванш с Девин Хейни
Еди Хърн продължава битката за Джошуа – Фюри да се проведе във Великобритания
Иън Гари: Уважавам Махачев, но ще взема титлата на UFC
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар08:20 | 9 фев 2016 г.
10:37 | 7 фев 2016 г.
23:23 | 6 фев 2016 г.
22:06 | 6 фев 2016 г.
21:52 | 6 фев 2016 г.
21:00 | 6 фев 2016 г.
20:57 | 6 фев 2016 г.
20:55 | 6 фев 2016 г.
20:46 | 6 фев 2016 г.
20:27 | 6 фев 2016 г.
Напиши коментар