Мениджърът Пеп Гуардиола продължава търсенето си на нов вратар за Манчестър Сити и е насочил погледа си към Руи Патрисио от Спортинг Лисабон, разкри "А Бола".
28-годишният вратар впечатли със силните си изяви на Евро 2016, беше с основен принос за титлата на Португалия и стана единственият футболист на шампионата, играл във всички мачове без смяна.
Според "А Бола" от Спортинг не са чак толкова склонни да пуснат вратаря си, освен ако не получат предложение около 20 млн. евро.
Лъвовете са готови и с резервен вариант при продажба на титулярния си страж и вече са набелязали за негови заместници Салваторе Сиригу от Пари Сен Жермен и Беноа Костил от Рен.
Както е известно, Гуардиола проявява силен интерес към двамата вратари на Барселона Марк-Андре тер Стеген и Клаудио Браво.
Един от тях почти сигурно ще бъде продаден, след като изразиха желание да играят във всички мачове на тима. Сумата в клаузата за откупуване на Браво е 40 млн. евро, докато на младия германец тя е двойно по-висока.








Празникът на черешата в Кюстендил събира хиляди гости
Американските самолети започнаха да напускат летище "Васил Левски"
Халкидики се превърна в звездата на пазара на ваканционни жилища
"Черно море" привлече чуждестранен халф
Зеленски: Украинските ракети "Фламинго“ успешно са поразили руски военен завод ВИДЕО
Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО
Вицепремиерът Гълъб Донев: Това не е бюджет на реалността
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар11:19 | 6 авг 2016 г.
Напиши коментар