Манчестър Сити няма да завърши без загуба и да се превърне в новите „Непобедими“, обяви халфът Кевин де Бройне.
Гражданите впечатляват с представянето си като имат солиден аванс във Висшата лига, продължават без поражение и бележат много голове, но белгиецът не вярва, че ще повторят постижението на Арсенал от сезон 2003-2004, когато лондончани записаха 26 победи и 12 равенства.
„Не мисля, че това е възможно да се случи, защото трудните и важни мачове са твърде много. Всеки отбор във Висшата лига е много качествен, така че рано или късно ще се срещнеш със съперник, който ще намери начин да те победи или просто ще има по-добър ден“ заяви Де Бройне, който изобщо не се вълнува от твърденията на националния селекционер на Белгия Роберто Мартинес, че ще стане добър колкото Роналдо и Меси.
„Изобщо не ми пука, наистина. Хората обичат да сравняват футболистите един с друг, но за мен е ясно, че ще спечеля индивидуално отличие само ако печеля трофеи със Сити. Стремя се просто да играя добре и в момента всичко върви добре за нас и искаме да продължим по същия начин“ изтъкна Де Бройне.







Горивата поскъпват още: Таксиметрови шофьори и туристите усещат удара
"С теб сме" - малкият Марти вдъхнови благотворителна инициатива със спортни клубове
Пътни експерти: Участъкът от катастрофата на АМ "Хемус" е в отлично състояние
Фирмата превозвач след тежката катастрофа на "Хемус": Водачът никога не е бил лишаван от правоуправление
Радев и кабинетът ще взимат спешни мерки срещу инфлацията
Рубио носи Nike Venezuela докато лети за Китай, сравниха го с Мадуро
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар10:57 | 14 ное 2017 г.
Напиши коментар