Испанският Бетис ще направи през зимата втори опит да привлече Олександър Зинченко от Манчестър Сити, след като през лятото не се разбра с англичаните. 21-годишното украинско крило не може да си намери място в Сити и те предпочитат да го пратят на друго място.
Първоначално испанският Бетис искаше да го вземе под наем и именно поради тази причина не се стигна до сделка, тъй като Манчестър Сити иска да го продаде. Според вестник АС, макар и по-слаб, интерес към украинеца има и от Наполи.
Самият футболист, който преди година беше даден под наем на ПСВ Айндховен, има само два мача за Манчестър Сити през тази есен и се надява да си намери отбор, където да играе редовно. Във втория отбор дори го пробваха и като ляв бек, тъй като има и други опции за крилото.








На второ четене: Парламентът прие новите правила за избор на ВСС до 17 октомври
Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар