Хъдърсфийлд – Манчестър Сити, мач от 23-ия кръг на Висшата лига, стадион „Джон Смит“, 15:30 часа, съдия Андре Маринър
Контузени за Хъдърсфийлд: Моой, Уилямс, Сабири
Контузени за Ман Сити: Компани, Менди, Браво
Прогноза
Хъдърсфийлд ще посрещне Манчестър Сити в изключително лош момент и изглежда, че нищо добро не чака Териерите, които са твърдо на последно място в класирането и са без победа в 9 мача, от които загубиха 8.
В началото на седмицата си тръгна мениджърът Дейвид Вагнер и сега отборът ще бъде воден от временния наставник Марк Хъдзън, който се надява, че ще успее да мотивира тима си за здрава битка и не мисли за бъдещето.
„Това е голям мач, в който ако успеем да постигнем позитивен резултат ще е страхотно за клуба и играчите. Това е единственото, което ме интересува“ заяви Хъдзън, който може да даде възможност за изява на привлечения под наем от Пала Джейсън Пънчън.
Шампионите нямат затруднения със състава, като интересно ще бъде какво ще направи Пеп Гуардиола в атаката си и дали ще заложи отново на Габриел Жезус, който от началото на 2019-а не спира да вкарва, но головете му идват само на „Етихад“ или на доказания Серхио Агуеро.
При всички положения предвид състоянието на двата тима за нещо различно от убедителна победа на Сити е трудно да се мисли. Единствено неизвестно изглежда разликата, с която шампионите ще спечелят, но едва ли ще пропуснат да вкарат доста голове.
Домакините така или иначе вкарват трудно, така че и в това отношение не ги чака нищо добро. Гражданите не са губили от последния в подреждането в началото на кръга от 2008-а, когато паднаха от Уест Бромич, като след това имат 18 победи и 5 равенства. Сега обаче за равенство е трудно да се мисли, така че хората на Гуардиола трябва да се насладят на поредния убедителен триумф, особено след като вкараха 19 гола в предишните си 3 мача във всички състезания.
Резултат: Хъдърсфийлд – Манчестър Сити 0:4







Градушката в Трявна: Щети по коли, земеделска земя и училище
НСО свали охраната и на Борисов
"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Шофьорът на автобуса от катастрофата на "Хемус" вече е обвиняем
Демерджиев: Пеевски и Борисов остават без охрана от държавата
Звездата на Барселона Ламин Ямал развя палестинското знаме
BookTok сензацията "Зайче" вече е и на бъларски език
ГЕРБ за охраната на Борисов: Няма да политизираме темата
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Коментари
Напиши коментар13:07 | 20 яну 2019 г.
Напиши коментар