Полузащитникът Родри Ернандес се разделя с Атлетико Мадрид, след като днес по обед представители на футболиста платиха неустойката по договора му от 70 милиона евро, внасяйки парите в офиса на испанската лига.
Очакванията са, че той ще премине в Манчестър Сити, който най-вероятно е осигурил и огромната сума.
Според правилата в Испания клаузата по контракта трябва да бъде покрита или от самия играч, или от хора идващи от негово име, но не и от клуба, където ще ходи, макар че бъдещето му до голяма степен е ясно.
Сега вече Родри е свободен агент и може да подпише договор, с който отбор желае. Байерн също бе спряган за него, но по всичко изглежда, че новият му тим ще бъде шампиона на Англия.
Той напуска Атлетико само година, след като пристигна от Виляреал, но направи много силна кампания и това веднага го изкачи на следващото ниво.








AI срещу телевизията: Кой подготвя по-добро предаване?
Тежка катастрофа преди Божурище, автомобил излетя от пътя
Обедна емисия
Арестуваха войника, заплашил Путин с преврат
И Бонев разкритикува бюджета: Вероятн оставени много капани, които в момента щракват
Най-накрая: Демерджиев обяви, че ще има нови лаборатории за изследване на кръвни проби
Нинова за Радев: Обеща да не вдига данъците, а ги вдигна - хората ще обеднеят
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:14 | 3 юли 2019 г.
18:00 | 3 юли 2019 г.
17:55 | 3 юли 2019 г.
17:20 | 3 юли 2019 г.
17:19 | 3 юли 2019 г.
Напиши коментар