Лошите новини за Манчестър Сити продължават с пълна сила и те отново са свързани със защитата.
Мениджърът Пеп Гуардиола разкри, че Джон Стоунс е получил мускулна контузия на тренировка преди мача с Шахтьор утре и няма да играе около 5-6 седмици.
„Стоунс ще бъде извън игра за около 4, 5 или 6 седмици. Тази сутрин той получи травма на тренировка и ще отсъства известно време“ заяви Гуардиола.
Футболистът се завърна срещу Норич след друг мускулен проблем, но сега няма да играе вероятно до края на октомври.
Така ситуацията в центъра на отбраната на шампионите става още по-трудна, след като Аймерик Лапорт бе опериран и ще е аут поне до януари.
Така единственият здрав централен защитник остава Николас Отаменди, като срещу Шахтьор утре негов партньор ще бъде дефанзивният халф Фернандиньо или 18-годишният Ерик Гарсия.
„За мен като мениджър това е огромно предизвикателство. Аз обаче вярвам в нещо, в което хората не знаят, а именно в духа и отдадеността. Ще направим стъпки напред, за да решим този проблем“ добави Пеп.
Стоунс и Отаменди не бяха никак убедителни срещу Норич, но наставникът ги защити. Фил Фодън също няма да играе в Украйна, но ще бъде на линия за сблъсъка с Уотфорд в събота.







Централна прогноза
Мъж стреля с арбалет по преминаващи хора от тераса в Пловдив (ВИДЕО)
Голям пожар е пламнал край благоевградското село Дъбрава
Путин се оттегля от Близкия изток: Това ли е краят на глобалните усилия на Русия?
Падналият дрон в България забавя обявяването на града-домакин на "Евровизия" с още един ден?
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа в Ню Йорк: Ясни са датата и арената
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар07:44 | 18 сеп 2019 г.
07:17 | 18 сеп 2019 г.
Напиши коментар