Истински шок разтърси английския футбол, след като УЕФА изхвърли Манчестър Сити от европейските турнири за 2 години!
Причината за това са сериозни нарушения на финансовия феърплей, като Гражданите са глобени и с 30 милиона евро.
Сити няма право да играе в Европа през сезон 2020-21 и 2021-22, ако разбира се санкцията бъде потвърдена, защото естествено ще бъде обжалвана.
Гражданите естествено изразиха разочарование от случилото се и обявиха, че ще обжалват пред Върховния Арбитражен Спортен Съд.
„Това е процес, започнат от УЕФА, продължен от УЕФА и отсъден от УЕФА. След това вредно и тенденциозно решение ние ще търсим независимо мнение възможно най-скоро и веднага ще се обърнем към Върховния Арбитражен Съд” се казва в официалното съобщение на Ман Сити.








18 месеца затвор за шофьор на камион, хванат с амфетамин и кокаин в София
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Финансов успех за 3 зодии на 25 юни 2026 г.
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
ООН: Израел продължава да извършва геноцид, като атакува деца в Газа
ВАС: Шефът на НДК Андрияна Татарова сключила договор със сина си
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
Коментари
Напиши коментар20:26 | 16 фев 2020 г.
18:41 | 16 фев 2020 г.
09:02 | 16 фев 2020 г.
12:32 | 15 фев 2020 г.
12:11 | 15 фев 2020 г.
11:38 | 15 фев 2020 г.
10:59 | 15 фев 2020 г.
10:54 | 15 фев 2020 г.
10:29 | 15 фев 2020 г.
10:02 | 15 фев 2020 г.
Напиши коментар