Двама футболисти на Манчестър Сити ще бъдат наказани за предстоящото гостуване на Астън Вила в средата на седмицата от междинния кръг на Висшата лига.
Това са Родри и Джак Грийлиш, които получиха жълти картони при драматичното 3:3 срещу Тотнъм, което им носи автоматична санкция заради натрупани предупреждения.
Липсата на испанския халф се очертава да бъде доста значима, защото той се превърна в истински талисман за Гражданите и това се видя след изгонването му срещу Нотингам по-рано през кампанията.
Тогава той пропусна мачовете срещу Нюкасъл, Уулвърхемптън и Арсенал и всичките три бяха загубени, което потвърждава значението му за състава на Пеп Гуардиола.
От друга страна нещата при шампионите определено не вървят, що се отнася до защитата им, след като отборът допусна 4 гола срещу Челси и сега 3 срещу Тотнъм, което определено е притеснително.








Жълт код за интензивни валежи в 22 области от България в сряда (+КАРТА)
Порой и градушка в Лом, улици се превърнаха в реки (+ВИДЕО)
Не са малко туристите по морето, леглата са ни много
Смъртта на Коце на Лъвов мост: Хвана го за гушата и го метна
Как Марк Рюте се справя с Доналд Тръмп?
Сезонът на Рака е тук, ето какво ни очаква
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар11:48 | 4 дек 2023 г.
Напиши коментар