След първите си изяви на Световното клубно първенство с екипа на Манчестър Сити, Тиджани Райндерс направи незабравим дебют във Висшата лига. Новото попълнение на Гражданите вкара гол и добави асистенция за победата с 4:0 над Уулвърхемптън в първия кръг. Райндерс, който бе купен от Милан това лято, вече имаше попадения на сметката си, след като вкара 2 пъти срещу Палермо в контрола, но това бе официалния му дебют във Висшата лига.
Срещу Уулвс Райндерс вкара втория гол, а после асистира за третото попадение (един от двата гола на Ерлинг Холанд). С това нидерландския халф влезе в историята, като едва втория играч на Манчестър Сити в ерата на Висшата лига, който дебютира с гол и асистенция. Единственият правил това преди него с екипа на Гражданите е Серхио Агуеро.
С двата си гола пък Ерлинг Холанд се превърна в най-добрият голмайстор на Манчестър Сити откакто Пеп Гуардиола е треньор на тима.