„Защото спечелихме ли? Всичко зависи от това дали Фил ще вкара топката в мрежата. Манталитетът на отбора не може да се определя по една победа. Не вярвам в тези неща." Това заяви мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола, за победата срещу Лийдс Юнайтед във Висшата лига.
„Гражданите“ извоюваха драматична победа с 3:2 с късен гол на Фил Фоудън в 91-вата минута, след като водиха с 2:0 на полувремето.
Манчестър Сити гостува на Фулъм в първенството утре вечер и при победа ще бъде на само две точки зад лидера в класирането Арсенал, който е с 30.
„Марко (Силва) е там от много години и винаги срещу тях е било трудно. Мачът ще бъде труден. Организацията им е страхотна и всяка година стават по-добри в играта без топка. Тежък, тежък опонент, гледах мачовете им срещу Челси, Арсенал и Съндърланд, и винаги е трудно за опонента да ги пробие. Винаги е било трудно на този красив лондонски стадион“, каза испанският специалист.
Гуардиола потвърди, че Родри продължава да отсъства заради контузия и няма да бъде включен в състава на „небесносините“ за пътуването до столицата и не знае дали носителят на "Златната топка" от 2024 година ще е наличен за съботния двубой срещу Съндърланд. Вратарят на Сити Джанлуиджи Донарума пък получи четвъртия си жълт картон от началото на сезона и е застрашен от наказание за един мач.
„Имам много притеснения. Но нещата са такива“, каза Гуардиола по адрес на опасността пред италианския страж.








От Helpbook: До 3 през нощта не спира музиката от AURA Festival до летище София
Рецепта от тефтера на баба: Пилешки плетеници
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Проверките по морето започнаха, има и нарушения
От юли: Ваксината срещу варицела става задължителна
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар