Новото попълнение на Рома Диего Пероти разкри, че трансферът е голяма стъпка в кариерата му и ще даде всичко от себе си за „вълците“. Преминаването на аржентинското крило на „Олимпико“ се проточи по-дълго от очакваното. Той ще играе под наем до края на сезона срещу 1 млн. евро, след което Рома може да закупи правата му за още 9 млн.
„Щастлив съм да бъда част от толкова голям клуб. Това е огромна стъпка в кариерата ми. Истината е, че ми казаха чак след мача на Дженоа с Фиорентина, че ще трябва да пътувам до Рим. Очевидно е, че имаше много слухове в последните 20 дни, но всичко стана в последните 24 часа. Срещнах се с Лучано Спалети и си поговорихме за моята роля в тима.
Говорих с Николас Бурдисо и Яго Фалке, преди да подпиша и те ми казаха, че Рома е страхотен клуб. Особено Николас ми го препоръча, защото той беше тук доста време. Не бих искал да говоря за себе си, предпочитам феновете да го правят. Аз ще дам 100 процента от себе си във всеки мач. Понякога ще играя добре, понякога ще правя грешки, но ще дам най-доброто“, заяви Пероти пред официалния сайт на Рома.
„Чувствам се най-комфортно по лявото крило, но в Дженоа играех навсякъде, дори отдясно. За мен е важно да бъда ценен за отбора, независимо на коя позиция. Още с първите си впечатления видях, че Рома е огромен клуб“, каза още Пероти.







"Спаси София": ПП-ДБ предлагат двойно по-скъпо паркиране без истинска реформа
Обедна емисия
Израелски министър нарече избрания кмет на Ню Йорк поддръжник на "Хамас"
Помелият шест коли Филип Маркулиев излиза от ареста срещу 5 бона
Бонев скочи на кмета и ПП-ДБ: Двойно по-скъпо паркиране в София, но без реформа
Сидни Суини най-сетне проговори за скандалната си реклама на дънки
Toyota може да използва новия си V8 и за LandCruiser 300
Защо всеки автомобил трябва да притежава системи за мониторинг на водача
Аudi залага всичко на два големи SUV и най-евтиния си електромобил
Как остаряват батериите на plug-in хибридите
30-ти Кумите Уикенд в Швейцария – Незабравима среща с легенда на Киокушин
Али Абделазиз: „Царукян ще измъчва и пребиe Дан Хукър“
Клавиатурни воини: Издание 2025
Треньорът на Майкъл Моралес: Победата на UFC 322 може да ни изведе до елиминационен бой за титлата
УМБАЛ „Лозенец“ стартира кампанията „Мовембър 2025“ в подкрепа на мъжкото здраве
Само 40% от българите водят здравословен начин на живот, показва голямо здравно проучване
Какво е наследствена непоносимост към фруктоза?
Какви ползи ни носи райската ябълка?
Коментари
Напиши коментар10:32 | 2 фев 2016 г.
09:48 | 2 фев 2016 г.
Напиши коментар