Стефан Ел Шаарави заяви, че е доволен от равенството с Интер, още повече, че Рома можеше да загуби дербито на “Олимпико”. Раджа Наинголан вкара изравнителното попадение за 1:1 в 84-та минута, след като Иван Перишич бе открил резултата в началото на втората част.

“Искахме да се върнем в мача и да спечелим, след като допуснахме гол. Създадохме няколко положения и подложихме на сериозен натиск Интер. Имайки в предвид, че можехме да загубим, тази точка у дома е добра за нас.

Липсваше ни постоянство пред гола, заради което не можахме да продължим серията си от 8 поредни победи, но това все пак беше добър резултат.

Нашата цел е третото място. Ако се доближим до Рома, още по-добре, но има още 8 кръга до края и всичко може да се случи. Щастлив съм, че получих повиквателна за националния отбор. За мен е много важно да бъда в тима за Европейското първенство”, каза Ел Шаарави.