Треньорът на Рома Лучано Спалети заяви, че оправи проблема с Един Джеко. Босненецът изрази бурно яростта си, когато бе заменен преди края на срещата при победата с 4:1 над Пескара.
„Това е една от най-важните ни победи за сезона. Трябваше да занесем трите точки вкъщи, за да бъдем по-уверени в себе си. В началото не чух какво ми каза Джеко. След края на мача отидох в съблекалнята и поздравих всеки един от играчите. Както всеки път.
Сега ще опитам да оправя нещата с Джеко, защото не разбрах какво стана. Той изглеждаше бесен. За щастие, той седна направо на пейката. Той е единственият ни нападател и именно затова го смених.Имам само няколко опции в атака“, каза Спалети след мача.
„Ще бъде добре, ако завършим на второ място в класирането, но трябва да взимаме и следващите си мачове. Не трябва да мислим, че ще ни е лесно. Вижте само как се представят Емполи и Кротоне“, каза още треньорът на Рома.








От "Златната игла" до Кан: Пътят на Ивет Бианки в света на висшата мода
58-годишна жена загина при пожар в къща във Варна
Китайски хороскоп за 29 юни 2026: Самотата свършва за 4 зодии
Божанов: Управляващите си играят с огъня
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
Гуцанов: Това, което става във Варна, е върхът на айсберга
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар