Бившият футболист на Рома Антонио Касано смята, че Жозе Моуриньо никога не е бил велик треньор, определяйки воденето му на "вълците" като "катастрофа след катастрофа".
След победата над Емполи през уикенда Рома заема третото мястов Серия "А". Ако го задържи до края на сезона, това може да се превърне в най-доброто класиране за тима от 2018 година насам.
Но Касано бе бесен от отпадането за Купата на Италия след шокиращата загуба от опашкаря в Калчото Кремонезе.
"Моуриньо никога не е бил велик треньор. Той просто знае как да "работи" медиите и е добър мотиватор - каза бившият нападател за подкаста на Кристиан Виери, цитиран от webcafe.bg. - Той се справя добре с големите футболисти, но не и с по-посредствените. Лесно е да си приятел с най-добрите.
Откакто дойде, следва катастрофа след катастрофа за Рома. Той накара клуба да похарчи пари за Неманя Матич и Руи Патрисио - лично негови решения. А онзи ден за малко да повърна, докато ги гледах срещу Кремонезе. Той си няма и идея как да построява отбора; срещу тим като Кремонезе си задължен да биеш, ако ще и с втория състав да излезеш."
Жозе Моуриньо стартира втория си сезон начело на Рома, като в първия изведе тима до първи европейски трофей в историята, печелейки дебютното издание на Лигата на конференциите. Договорът на португалеца с "вълците" е до лятото.








Шишков направи разкрития пред Bulgaria ON AIR за АМ "Хемус" и договорите за мантинелите
"Летящите пътешественици във времето" - впечатляващо шоу на кокили в София
Транзит на Венера в Лъв 2026: Кои зодии печелят най-много през юли?
Централна емисия
Хейли Бийбър издаде кой е цветът на лятото
Българската спортна аеробика загуби Димитрина Къндева
Fiat Multipla се завръща като 4-местна градска кола
Bentley показа уникална преливаща боя
EС ще ограничава скоростта от... Космоса
Кога шумът от гумите е по-силен
Гасиев стана пълноправен световен шампион на WBA – на негово място можеше да бъде Кубрат Пулев
Мирно срещу Лукеи и Дегир срещу Бен Мабрук в резервните битки в SENSHI Grand Prix
Федерацията покани националите по класическа борба на лагер
Нейтън Кук преди SENSHI 32: Искам да се бия срещу най-добрите бойци
10 признака, че тялото ни има нужда от повече почивка
Александровска стартира безплатен скрининг за хора с наднормено тегло и затлъстяване
Яйчниците остават активни и след менопаузата
Дифузен В-едроклетъчен лимфом – най-честият агресивен лимфом
Коментари
Напиши коментар16:08 | 6 фев 2023 г.
15:59 | 6 фев 2023 г.
15:25 | 6 фев 2023 г.
15:21 | 6 фев 2023 г.
15:16 | 6 фев 2023 г.
14:58 | 6 фев 2023 г.
14:38 | 6 фев 2023 г.
Напиши коментар