Жозе Моуриньо ще изтърпи наказание от два мача заради червения картон по време на загубата на Рома с 1:2 от Кремонезе във вторник вечерта, пишат италианските медии.
Моуриньо беше изгонен след кавга с четвъртия съдия в началото на второто полувреме, когато Рома губеше с 0:1.
След като изгледа по-голямата част от мача от трибуните, португалецът продължи дискусията със съдиите в съблекалнята им след последния съдийски сигнал.
Моуриньо няма да води Рома от скамейката срещу Ювентус в неделя на "Олимпико" и в мача срещу Сасуоло на 12 март, съобщи "Гиудиче Спортиво".
Снимка: БГНЕС








Ново огнище на шарка по овцете в Първомай, БАБХ наложи карантинни зони
Новите Maserati GranTurismo, GranCabrio и Grecale
Разпитват свидетели на стрелбата в заведение на плажа във Варна
Фолклорът като тенденция: "Легнал юнак" оживя в нов проект на Стоян Петков (ВИДЕО)
Maserati отбеляза 100 години от емблемата Тризъбец по време на 1000 Miglia 2026
Бенчев за горивата: Има успокояване на пазара на горивата
Жулиен Риков преди SENSHI 32 Grand Prix: С треньора сме изградили стратегия
Почина Феим Чаушев, бивш заместник-министър на външните работи
Електрическото Renault Megane получи свежо лице и по-голям пробег
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар