Пауло Дибала вкара хеттрик и донесе победата на Рома с 3:2 над Торино в 26-и кръг от Серия А. Благодарение на успеха Вълците са само на 4 точки от четвъртата позиция, където се намира Болоня. За Дибала това е първи хеттрик от 2018 г., а той е под №92 в историята на Рома и първи за играч на клуба от Николо Дзаниоло през 2022 г.

Дибала откри в 42-ата минута от дузпа. Нарушение на Сазонов срещу Азмун донесе дузпата, която бе реализирана от аржентинеца. Само 2 минути след това Дуван Сапата изравни. Той засече с глава центриране на Беланова от фланга. Веднага след почивката Дибала вкара втори гол с прекрасен удар от дистанция. След това и Лукаку се появи в игра и асистира за третия гол на Ла Хоя.

Две минути преди края Торино върна едно попадение. Опит за центриране на Ричи, бе отклонено от Дийн Хуйзен в собствената врата. Но Торо нямаше сили за повече.