По покана на Radio TV Serie A бившият играч, превърнал се в треньор, Кристиан Киву сподели мнението си за невероятния слух, че 48-годишният Франческо Тоти ще се завърне в Серия А. Самият бивш капитан на Рома обяви, че сериозно обмисля да се върне в игра. Смята се, че Комо е готов да му предложи договор.
"Докато не се случи, няма да повярвам. Това е невъзможно. Не знам колко тренира и в какъв състав, но днес играчите са като ракети на терена в сравнение с нашата епоха. Това е различен тип футбол. Умът може да ти дава съвети, но тялото вече не ти съдейства", заяви бившият защитник на Рома.
Тоти се оттегли от футбола през 2017 г., след емблематична кариера с Рома, На 48-годишна възраст, бившият нападател продължава да участва в живота на футболния свят. . Италианската легенда призна, че е изкушен от идеята за състезателно завръщане.
"Отбори от Серия А ме потърсиха. Трябва да призная, че ме накараха да се замисля, малко ме побъркаха. Ще е трудно, но в живота никога не трябва да казваш никога. Има играчи, които са продължили да играят дълги години след края на кариерата си. Зависи и от това къде играеш, и при цялото ми уважение, ако се върна в Серия А, ще трябва да тренирам добре. При днешното ниво на Серия А лесно бих могъл да почувствам присъствието си на терена".








От Helpbook: До 3 през нощта не спира музиката от AURA Festival до летище София
Рецепта от тефтера на баба: Пилешки плетеници
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Проверките по морето започнаха, има и нарушения
От юли: Ваксината срещу варицела става задължителна
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар