След спекулации, свързващи Майк Менян с напускане на Милан при изтичане на договора му идното лято, сега изглежда вероятно французинът да подпише нов договор с росонерите. Според журналиста Лука Коен, увереността около подновяването на договора на Менян с Милан нараства, като оптимизмът сега е значително по-висок, отколкото през последните седмици.
Актуализацията подсилва индикациите, които вече започнаха да се появяват през последните дни. Ситуацията изглежда все по-стабилна след последните публични коментари на спортния директор Игли Таре, които подсказват за положителна атмосфера и желание от страна на всички участници да постигнат споразумение.
Ключов фактор, подкрепящ оптимизма на Милан, е, че Менян не поставя прекомерни икономически изисквания. Няма признаци за „чудовищната“ заплата, за която се спекулираше в някои информации, което улеснява преговорния процес и увеличава вероятността за бързо приключване. По този начин преговорите могат да протичат гладко и се елиминира едно от основните потенциални препятствия в дискусиите.
Миналото лято вратарят беше свързван с трансфер в Челси от Висшата лига, като според информациите Росонерите са решили да се откажат от потенциалната продажба едва след пристигането на Масимилиано Алегри. Милан остава уверен, че може да си осигури дългосрочното бъдеще на вратаря, като преговорите протичат в конструктивна атмосфера.







Бира под заплаха - германският хмелeн сектор е изправен пред сътресения
Централна емисия
Задържаха 27-годишен с амфети и марихуана
Зеленски: Може да бъде ускорено прекратяването на кръвопролитието
Судански военен самолет се разби в Порт Судан, всички загинаха
Земетресение с магнитуд 6,5 бе регистрирано днес в японската префектура Хокайдо
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар