Голът срещу Верона, който гарантира участие в Шампионската лига за Рома, сълзите при сбогуването, сватбата с Лудовика Пагани и сега – ново приключение. Стефан Ел Шаарауи определено не е скучал през последните петдесет дни. А сега се готви да стане „Фараонът на Арабия“ след десет години в Рома и още един милионен престой в Китай. Да, защото в Саудитска Арабия свободният агент Ел Шаарауи ще получава наистина фараонска заплата: около 10 милиона на сезон. Сума, за която в Серия А вече само могат да мечтаят почти всички. Трудно е да се откаже офертата на Ал Шабаб, който вече го беше ухажвал преди няколко години и който с долари надви конкуренцията на Венеция и Дженоа.
Стефан ще подпише двугодишен договор и по този начин най-вероятно ще приключи кариерата си в страната на шейховете. До последния момент той се надяваше на подновяване на договора си с Рома, но сигналите от Тригория бяха ясни. Това е голяма болка за Ел Шаарауи, който в столицата се превърна в символ с 348 мача и 66 гола. Последният гол бе отбелязан в добавеното време срещу Верона, в последния мач с жълто-червената фланелка, който осигури завръщането на Рома в Шампионската лига. Тичането под сектора за гости, сълзите и празненството на всички съотборници и фенове. Финал като излязъл от роман, но най-голямата емоция нападателят преживя няколко седмици по-късно. Когато каза „да“ на известната инфлуенсърка Лудовика Пагани, с която беше сгоден вече шест години.
След гражданската церемония, отпразнувана в тесен кръг в Рим на 27 май, Лудовика и Стефан решиха да си организират второ, грандиозно „да“, превръщайки сватбата в голямо тържество във Фраскати в присъствието на многобройни роднини и приятели, сред които вече бившите му съотборници Голини, Кристанте и Манчини.
Ел Шаарауи вече им беше споделил за възможността да замине за Саудитска Арабия. В отбора, в който играе Яник Караско, който през януари беше на косъм от преминаване в Рома, и където своя последен сезон изигра и Джакомо Бонавентура. Огромна заплата, не много по-малка от сумите, които бившият играч на Милан е получавал между 2019 и 2021 г. в Шанхай Шенхуа: 16 милиона на сезон. През следващите месеци Стефан и Лудовика ще живеят за известно време на разстояние, тъй като инфлуенсърката (с 4 милиона последователи) е готова да участва в „La tela del mondo“. Предаването ще се излъчва по телевизия РАИ, макар че засега не са оповестени официални подробности нито за мястото му в програмната схема, нито за формата му.







Рецепта за хрупкави пилешки рулца с кашкавал
Родените през тези 4 месеца се хвърлят с главата напред в любовта
Украйна вече преподава на Запада за дронове и електронна война
Ан Хатауей с голямо признание от Disney: Привилегията на живота ми
Най-добрите упражнения за жени над 30, 40 и 50 години
Емили Ратайковски с доза секси снимки от лятото си
Stellantis патентова врата, която превръща хечбек или седан в пикап
Производителите прехвърлят все повече функции на абонамент
По-бърза от LaFerrari, по-лека от Porsche 911... и по-евтина от Toyota Yaris Cross
Ексцентрици посегнаха на Chiron и Mistral и взривиха представите за лукс
Маргарита Парпулова е на четвъртфинал на Европейското в Лозница
На този ден: Макгрегър побеждава Холоуей – началото на история, продължила 13 години
Дейна Уайт: Ислам Махачев може да постави рекорд, който никога няма да бъде подобрен
Защо все още няма надеждни образни маркери за психични разстройства?
Най-сладката смокиня не е най-богатата на полезни вещества
Топ 5 летни процедури с минимално възстановяване
Jideytro (зидезамтиниб) на GSK получи одобрение от FDA за ROS1-позитивен рак на белия дроб
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар