Българският национал Георги Миланов игра близо час за руския шампион ЦСКА Москва, който се наложи с 3:0 над Химки в първата си контролна среща преди началото на новия сезон на Премиер лигата.
Мачът беше проведен на терена на спортния комплекс "Ватутинки", намиращ се в покрайнините на столицата, съобщава БТА.
Старши треньорът Леонид Слуцки заложи на Миланов като титуляр в полузащитата на московчаните, с което загатна, че българският национал може да заема тази позиция и през новия сезон, в който ЦСКА ще играе в груповата фаза на Шампионската лига.
Българинът, който преди месец победи в анкетата на московчаните за най-красив гол за сезона с попадението си срещу Зенит Санкт Петербург, не успя да се отчете с асистенция или гол, но игра силно.
Бразилският нападател Витиньо, който се присъедини към ЦСКА през изминалия сезон на руското първенство с трансфер от Ботафого, отбеляза два гола за успеха.
Той откри резултата в 35-та минута, след като защитник на Химки буквално му подари топката, а в 74-та се възползва от нова грешка, за да покачи на 2:0.
Бразилецът открадна отново топката от защитата на Химки само две минути преди края на редовното време и подаде на полузащитника Дмитрий Ефремов, който оформи крайния резултат.
ЦСКА стана шампион на Русия и в първия си мач от новия сезон ще играе срещу Ростов за суперкупата на страната. Двубоят е насрочен за 27 юли.







Голям пожар край жп линията София-Бургас, 10 екипа гасят огъня
Централна емисия
Централна емисия
Мадона показа снимки от своя ЧРД в Корфу
Гл. Комисар Джартов: Не бива да сме спокойни, пожароопасният сезон продължава
Кожените джапанки - хитът на това лято
Захарова: Новите правила за мобилизация тласкат украинците в робство
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Защо задната скорост може да вие като развалена прахосмукачка
7 култови спортни коли, които си отидоха без наследник
Олга Попова и Алан Тигиев записаха победа и загуба на Световното по борба
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар