Доскоршният футболист на ЦСКА Емил Гъргоров коментира пред вестник "24 часа" първите си впечатления от китайския футбол, след като подписа с местния втородивизионен клуб Шъдзяджуан Йончен.
"Местните футболисти се хвърлят много здраво. Има страшни камикадзета. Само че на някои някъде към 60-ата минута им се схващат краката", сподели Бадема пред изданието.
"Поне така се случи в първия ми мач. Ние с Георги Илиев нямахме такива проблеми", продължи техничарят, който записа асистенция при победата с 4:1 като гост на Кингдао Хайниу.
Последното попадение за новия му тим от дузпа отбеляза бившият капитан на Черно море Георги Илиев. Треньор в Шъдзяджуан Йончен им е Ясен Петров. С победата отборът на българите излезе на второто място, което дава право на промоция в елита, за каквато той се бори.
"Имахме положения и за още голове. Сега ни предстоят още три гостувания, които ще са важни за изхода на сезона. Чувствам се добре. В отборите от тази лига се разчита главно на чужденците да вдигнат класата", добави Гъргоров.








Църковен празник на 16 юли: Почитаме свети мъченик Атеноген и неговите 10 ученици
Жега в страната, но следобед - облаци, дъжд и гръмотевици
Хороскоп за всички зодии за 16 юли 2026: Овните да бъдат смели, нови възможности за Близнаците и Водолеите
Рецепта за лесен домашен сладолед с 3 съставки
София си връща собствеността върху къпалнята „Мария Луиза
Пенсии, майчинство и осигуровки гледат в Бюджетната комисия
Парламентът ще разгледа изменения в Изборния кодекс
Жега до 36° със следобедни гръмотевични бури
Екстрите, които струват повече от чисто ново Ferrari
Subaru изтегля 540 000 автомобила заради... сгрешен етикет
Ето го и най-новия SUV на Volkswagen
Хиперколата на BYD ще атакува 500 км/ч през ноември
Официално: Райън Гарсия срещу Конър Бен на 12 септември в Лас Вегас
Конър Макгрегър: Няма да се откажа, ще се върна
Дъстин Порие посочи най-силния съперник в кариерата си
Илия Топурия призна възхищението си от Конър Макгрегър
ЕМА одобри нов продукт за диабет тип 2 — инжекция веднъж седмично вместо всеки ден
Все повече деца търсят помощ за общуване, депресия и тревожност
Д-р Георги Георгиев: Пациентите ми обикновено съжаляват, че не са дошли по-рано
Биомаркерите – важни показатели в диагнозата и проследяването на редица заболявания
Коментари
Напиши коментар17:23 | 2 авг 2014 г.
Напиши коментар