Головата машина Валери Божинов все още няма изцяло яснота къде ще продължи кариерата му след края на тази кампания. В момента той е обвързан с втородивизионния италиански Тернана, но само до края на сезона.
Нападателят даде интервю за изданието pianetalecce.it, в което говори за бъдещето си, но се върна и за прекрасните спомени, които таи от престоя си в тима, от който тръгна за големия футбол - Лече.
"Питате ме дали следя Лече? Естествено, този отбор ми е в кръвта. Винаги се радвам на победите, а дори съм овладял специфичния диалект на града. Сега знам, че Лече има добри играчи, но положението е тежко. Надявам се скоро да се върне във втория ешелон."
"Но сега моето настояще е свързано с Тернана, в този град се отнасят страхотно с мен и се опитвам да се отплатя с възможно най-добро отношение. Какво крие бъдещето, ще видим. Договорът ми е до лятото, след това ще се разбере какво ще правим."
"Но докато нося екипа на Тернана, аз ще давам всичко от себе си и ще се старая да бележа голове. Засега вървим по план в шампионата, но аз никога не се предавам и преследвам докрай целите си."
"Сега голямото ми желание е да взема бъдещето и кариерата си в ръце. А пък някой ден, защо да не се завърна в този любим клуб Лече? Никой не знае", сподели Валери Божинов в интервюто за медията от града.







Терзиев: Общината придобива скулптурните фигури от Паметника на Съветската армия
Kaizen Gaming обедини 237 доброволци за участие в екологични и обществени инициативи
КС отмени парламентарните мерки срещу скъпите горива
Шишков: До седмица ще има решение за възстановяването на пътя Смолян - Пампорово
Ескалация във въздуха: Китай разполага J-20A край Тайван
Postbank задава посоката на модерното банкиране с Postbank Next
Жандармерията ще дава наряди на летището във Варна
Subaru отива на съд заради фабричен дефект
Революция в прегледите - ЕС взима мерки срещу старите автомобили
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Всяка десета кола e манипулирана – внимавайте с тези модели
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Рикардо „Франжиня“ Милер: „Бразилското Жиу Жицу няма шанс да влезе в Олимпиадата"
Джарон Енис се отказва от временната титла на WBA за шанс срещу Заяс
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
Десетки се провериха във ВМА за високо кръвно налягане
Как да разпознаваме най-рисковите добавки в ултрапреработените храни?
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар12:44 | 21 апр 2015 г.
12:43 | 21 апр 2015 г.
Напиши коментар