Още по темата
Старши треньорът на "Монако" Леонардо Жардим обясни, че решението за освобождаването на Димитър Бербатов е най-вече по финансови причини заради високата заплата от 300 хиляди евро на месец на нападателя.
"Монако може да си позволи да плаща толкова голямо възнаграждение само на футболист, който играе през цялото време и е ключов за отбора. Най-високоплатените в Монако са изпълнителите, които играят непрекъснато и помагат на младите да се развиват".
"Бербатов има страхотни качества, но не може да остане тук и да играе от време на време. Той заслужава повече в края на кариерата си, отколкото да бъде резерва", коментира Жардим.
Към Бербатов интерес за момента са проявили англичаните от "Борнемут" и италианският "Сапмдория". Във френската преса има догадки за това, че интерес и оферти има и от страна на турския Бешикташ и от Чикаго Файър в МЛС на САЩ.







Красимир Попов: Добрият брокер първо слуша клиента, след това продава
Тенденциите при роклите и костюмите за абитуриентските балове: Цените ескалират
Димитър Николов: Бургас иска да е домакин на "Евровизия"
Русия може да тества НАТО още тази година
Maserati GT2 Stradale дебютира в България
Как инженерите от VW направиха Scirocco с два двигателя
Фантастичен Mercedes 300 SL спечели Вила д'Eсте 2026
Jeep направи Wrangler за Капитан Америка
Ронда Раузи приключи Джина Карано за 17 секунди
UFC Vegas 117: Резултати
MVP MMA 1 с грандиозен старт в Лос Анджелис – нокаути, събмишъни и бързи финиши
Конър Макгрегър се завръща срещу Макс Холоуей в UFC 329
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментар09:08 | 4 юни 2015 г.
Напиши коментар