Българският национал Александър Тонев получава абсолютно последния си шанс да се докаже, че става за клуб като Астън Вила. Така оценяват на Острова получената от него възможност да се подготвя с тима на лагера в Португалия.
Местните медии цитират мениджъра Тим Шърууд, който споделя, че българинът му е абсолютно непознат и иска да се запознае с качествата му по време на подготовката това лято. Първоначално се смяташе, че българинът е в списъка с играчи, които трябва да си търсят нови отбори.
Но в него попаднаха само двама - Никлас Хелениус и Якуба Сила. Но Шърууд не иска да отписва с лека ръка играч, за когото са платени над 3 млн. паунда и ще му даде един последен шанс да покаже качествата си.
Иначе Тонев се смяташе за сигурен напускащ по времето на предишния мениджър Пол Ламбърт. След уволнението му и назначението на наследника му, пред него се откри тази възможност. А досегашният му клуб Селтик се отказа от възможността да го вземе за постоянно през юни. Там той играеше под наем за миналата кампания.
Българският национал има договор с Астън Вила за следващите две години. Ако не успее да се наложи в състава и на Тим Шърууд, той ще бъде поставен в трансферната листа и ще се търси възстановяване поне на част от вложените в него пари.







Традиции за днешния празник за здраве и да "не се заплете" животът ни
Времето в сряда: Облачно, дъждовно и застудява
Какви проблеми причинява нискокачественото гориво?
Ливърпул удари Реал в Шампионска лига, Куртоа спаси разгрома
Как да живеем по-добре според аюрведа
Преместване на град в Арктика: Защо жителите на Кируна се чувстват изоставени в студа?
Проучване: 75% повече валежи в пустинята Сахара във втората половина на XXI век
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар18:55 | 6 юли 2015 г.
15:52 | 6 юли 2015 г.
Напиши коментар