Скаут на Тулуза ще наблюдава довечера мача на стадион Сан Сиро между Интер и Фрозиноне заради българското крило Александър Тонев, научи БТА. Срещата е от 21.45 часа българско време и с този мач приключва 13-ия кръг в Серия А.
В последните два мача той не беше в сметките на треньора Роберто Стелоне заради семейна трагедия, но от началото на седмицата се подготвя с отбора на пълни обороти и е амбициран да покаже качествата си. Предвид политиката на Стелоне да пуска най-доброто от своя тим срещу възможните за победа отбори, много е вероятно българското крило да влезе през втората част на мача.
Преди днешната среща Фрозиноне е на 18-о място в класирането с 11 точки, а Фиорентина, Рома и Интер са с по 27 веднага след водача Наполи.
Отборът на Тулуза пък върви доста зле във френското първенство и е на предпоследното 19-о място в Лига 1 с 9 точки, което налага спешна селекция. Спортният директор на "виолетовите" Али Рашиди е обявил, че поне 5 нови попълнения ще пристигнат през зимата на Стад Мунисипал, като Тонев е в списъка с наблюдаваните футболисти за атаката.







Ефремова: Минималната заплата е сред приоритетите на правителството
Над 3100 работни места са разкрити по "Младежка заетост+"
Пожар бушува край Ямбол, силният вятър усложнява гасенето
Денков: Изказването на Радев е неадекватно, иска да живее в държава като Русия
Зеленски: Украйна нанесе "уникален" удар по руската военноморската база в Новоросийск
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Mazda 767B за близо 2 милиона долара пламна на „Лагуна Сека“
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар