Радослав Цонев се разписа и участва в изработването на другите две попадения при победата на Лече с 3:2 над гостуващия Юве Стабия в мач от 33-ия кръг на италианската футболна трета дивизия.

Българският полузащитник беше избран за играч на мача след силните си изяви. Микеле Маркони откри резултата след половин час игра. Той направи добавка отблизо, след като удар на Цонев от дистанция беше блокиран от играч на гостите.

Българинът направи 2:1 в 40-ата минута с изстрел от 14-15 метра, записвайки четвъртия си гол за сезона, а след това започна атаката в половината на противника за третия гол десет минути преди края на Салваторе Катурано. Лече е втори в класирането с 68 точки, на 6 точки зад лидера Фоджа.