Българският национал Ивелин Попов не планира за напуска Спартак Москва през лятото, заяви той в интервю за предаването "Спорт Фокус".
Полузащитникът изтъкна, че е много щастлив от спечелената титла на Русия през уикенда и се надява да продължи да играе за московчани.
През настоящия сезон Попов записа 20 мача в руското първенство с 2 гола и 6 асистенции.
"Много съм щастлив, че станах шампиона на Русия. Едва сега разбрах какво сме постигнали. Разбира се истинската радост ще бъде, когато ни връчат златните медали. Имам договор със Спартак до 2018 година и няма никакви признаци за това, че ще напускам клуба".
"Постоянно играя в титулярния състав, ако треньорът реши, ще вляза и в последните мачове от сезона. Следващата ми цел е с националния отбор на България да се класираме на Световното първенство в Русия през 2018 година. Участие на такъв форум лисва в моята кариера досега", заяви Попов.








Църковен празник на 25 юни: Забрани, традиции и силата на сутрешната роса
Времето днес, 25 юни: Облаци, краткотрайни валежи и гръмотевици на места
Хороскоп за 25 юни 2026 г.: Интересни срещи за Близнаците, Рибите да слушат интуицията си
Слънчево начало на деня, следобед гръмотевични бури на места
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
България с 10 състезатели на Европейското първенство по сумо в Шотландия
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар