Полузащитникът на Спартак Москва Ивелин Попов даде интервю пред руските медии, в което сподели очакванията си за сезон 2017/18.
"Надявам се, че ще се представим още по-добре през новия сезон. Не продадохме никого, така че ни предстои само да прогресираме. Колективът стана по-сплотен, няма разделение между руснаци и чужденци, нито между млади и стари", коментира Попов
"Главната ни задача е да преминем груповата фаза в Шампионската лига, и смятам, че сме способни на това. Няма слаби съперници в Европа", допълни българският национал.
"Готов съм да завърша кариерата си в Спартак, впечатлен съм как привържениците подкрепят отбора и аз също попадам в графата "фенове на Спартак", завърши Попов.








Църковен празник на 25 юни: Забрани, традиции и силата на сутрешната роса
Времето днес, 25 юни: Облаци, краткотрайни валежи и гръмотевици на места
Хороскоп за 25 юни 2026 г.: Интересни срещи за Близнаците, Рибите да слушат интуицията си
Слънчево начало на деня, следобед гръмотевични бури на места
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
България с 10 състезатели на Европейското първенство по сумо в Шотландия
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар