ФК Ростов победи с 3:2 като гост Арсенал Тула в среща от 3-ия кръг на футболната Премиер лига на Русия. Като титуляр за домакините започна Георги Костадинов, който бе заменен в 72-ата минута от Игор Горбатенко.

Ивелин Попов игра до 69-ата минута за ФК Ростов, когато отстъпи мястото си на Даниил Хлебов. Нападателя получи и жълт картон 120 секунди след подновяването на играта. Гостите поведоха в 21-ата минута чрез Роман Еременко, а в 49-ата минута Александър Йонов направи 2:0.

В 61-ата минута Евгений Луценко върна надеждите на Арсенал. Сензацията Елдор Шомодуров вкара трети гол за Ростов в 81-ата минута и сложи точка на спора. В допълнителното време на срещата Горан Чаушич направи загубата по-почетна.