Божидар Краев отбеляза гол за своя Жил Висенте в гостуването на Маритимо от 27-ия кръг на Примейра лига на Португалия, но това не бе достатъчно за неговия тим, който загуби с 1:2.

Бившият играч на Левски успя да открие резултата още в 8-ата минута на двубоя. Тогава той се възползва от грешка в защитата на домакините.

Маритимо обаче направи пълен обрат след попадение на Пиньо в 31-ата и автогол на Родриго в 45-ата минута.

Жил Висенте все пак можеше да стигне до точката. Гостите получиха право да изпълнят дузпа в 85-ата минута, но Лима пропусна.

В крайна сметка Маритимо взе трите точки и вече има актив от 28, като се намира на 15-ото място в класирането. Жил Висенте пък остава на 11-ата позиция с 30 точки.