Валентин Антов остана резерва за отбора на Болоня, който завърши 2:2 при гостуването на Верона в предпоследния, 37-ми кръг в италианското първенство по футбол. Предварителните очаквания бяха българинът да играе, но това така и не стана.

Домакините поведоха още във втората минута с гол на Марко Фараони, но след половин час игра Лоренцо Де Силвестри изравни, информира БНР. След почивката Верона отново поведе с попадение в 54-ата минута на Никола Калинич. В 81-ата минута гостите стигнаха до равенство чрез аржентинеца Родриго Паласио.

Един кръг преди на първенството първи е шампионът Интер с 88 т, следват Аталанта със 78, Милан и Наполи с по 76 и Ювентус със 75 т. Верона остана на 10-ата позиция с 44 точки, Болоня е 11-и с 41 т.