Вердер Бремен загуби с 1:2 домакинството си на Фрайбург в двубой от 28-ия кръг в Първа Бундеслига, предава БТА.

Българският национал Илия Груев влезе като резерва за Вердер в 75-ата минута, заменяйки Кристиан Грос. Гостите изостанаха в резултата в 47-ата минута, когато Максимилиан Филип се разписа отблизо след подаване на Леонардо Битенкорт.

Последваха пропуски и пред двете врати, а до изравняване се стигна в 67-ата минута. Роланд Салай се разписа след подаване с глава на Лукас Холер. Само четири минути след това ролите бяха разменени и Холер направи пълен обрат след центриране на Салай.

Вердер е без победа в шест последователни срещи и заема 12-то място в класирането в шампионата на Германия, докато Фрайбург e на петата позиция с 50 пункта.

Снимка: БГНЕС