Филип Кръстев и Лос Анджелис ФК стигнаха само до 0:0 при гостуването си на Филаделфия Юнион в мач от редовния сезон на МЛС.

21-годишният български халф започна мача като резерва, но в 85-ата минута се появи в игра на мястото на германеца Тимоти Тилман. За Кръстев това е пета среща в МЛС, като всяка една от тях се появява в игра през втората част.

Това е второ поредна нулево равенство като гост на Лос Анджелис ФК, след като преди три дни беше записан същия резултат срещу Сейнт Луис Сити, предава Тема спорт.

Филип Кръстев и Лос Анджелис ФК заемат второ място в класирането на Западната Конференция на МЛС с актив от 45 точки, колкото и третият Сиатъл Саундърс. Лидер е Сейнт Луис Сити с 53. Филаделфия Юниън е четвърти в Източната Конференция с 49 точки.