Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов коментира поредната си победа начело на тима. В двубой от 15-ия кръг на втора турска дивизия отборът на българския специалист победи с 3:0 Генчлербирлиги. Мъри похвали своите футболисти и сподели, че целта на треньорския щаб е тимът да играе по-добре във всеки следващ мач.

„Беше труден мач за нашия отбор. Знаехме, че ще бъде така, защото и двата отбора искаха да спечелят. Имахме положения през първото полувреме, но не успяхме да се възползваме от тях. През второто полувреме не започнахме добре. Отново пропуснахме възможности. Тогава и Генчлербирлиги пропусна дузпа.

Нашата цел е отборът да играе по-добре във всеки мач. Не можем да кажем, че всичко е добре само защото спечелихме три поредни мача. Трябва да продължим да работим сериозно и здраво и да дадем всичко от себе си, за да стигнем до Суперлигата”, заяви Станимир Стоилов.