Джон Тери заяви, че според него Дидие Дрогба остава един от най-добрите нападатели в света.

Дрогба се завърна на "Стамфорд Бридж" с неговия Галатасарай в реванша от осминафиналите на Шампионската Лига. Той не успя да застраши отбраната на сините, но това не помрачи настроението му, тъй като бе посрещнат като герой от феновете по трибуните.

"Цяла вечер се опитваше да ми изкара картон", пошегува се Тери, прегърнал Дрогба, още на излизане от терена.

"В началото беше странно да играем един срещу друг. За мен все още няма по-добър от него на света. Той заслужаваше изпращането, което получи тази вечер. След това, което се случи в Мюнхен бе хубаво той да се върне тук и феновете да покажат колко го обичаме"

"Мачът бе много спокоен за нас. Единствено Дидие имаше шанс за гол към края. Но преди това не ни застрашаваха", допълни защитникът по-късно пред Скайспортс.

"Ранният гол подреди нещата. Но дори и при 2:0 бяхме предпазливи, защото един гол и щеше да ни постави под напрежение. Но за радост свърши 2:0 и още една чиста мрежа".

"Дрогба е толкова силен, когато получи силна топка от вратаря. Няма значение колко си силен, не можеш да му я вземеш. И не мисля, че и до сега има някой на света, който да върши тази работа по-добре от него. Той все още е голяма заплаха и топ играч.

"Диди беше в съблекалнята и се поздрави с всички. Беше като събиране на старите момчета. Но победата е хубава, има усмивки по лицата и сега се фокусираме върху предстоящия уикенд".