Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев не бе на себе си от разочарование след слабия мач на тима при гостуването на Дюделанж и срамното реми 1:1, което можеше дори да бъде загуба.
Той отсече след срещата, че това е бил най-слабият мач на отбора през последните 3 години.
"Категорично това беше най-слабият мач на Лудогорец от три години насам, откакто аз работя в този клуб. Може би момчетата очакваха лек мач тук и не си дадоха много зор. Още съм под въздействието на емоцията, на разочарованието от този мач. Трябва да знаем, че ние не сме аристократи и не тече във вените ни синя кръв".
"За да спечелим, трябва да се бием. Няма кой да ни прави поклони. Оптимист съм, това не е истинското лице на Лудогорец. Очаквам да видя друго лице още срещу Черно море, защото се видя в контролите, че отборът има потенциал”, коментира Ангел Петричев след срещата.
Той определи представянето на Лудогорец в мача като „разходка”.
"Няма как да не съм разочарован, при такъв резултат, при такава игра... Дошли сме тук не на разходка, а да си свършим работата. Гледахме един грозен мач. В определени моменти играта на домакините ми хареса.
"На определени моменти играят грамотно и не мога да ги виня тях за нищо. Ние имахме проблеми с мотивацията. Явно си мислехме, че ще бием леко, както стана в Разград, а излязохме срещу 11 човека, които искаха да зарадват своят публика”.
Шефът на „орлите” очаква мерките на треньора Стойчо Стоев да дадат бърз ефект.
"Разменихме думи набързо с г-н Стоев. Знам неговото мнение и се надявам неговите мерки да дадат резултат, тъй като ние нямаме време. Трябва да сме подготвени възможно най-добре за мачовете с Черно море и след това с Партизан”.







Късна емисия
Добавки, които причиняват храносмилателни проблеми
Късна емисия
Тръмп презира Европа
K2 Black Panther превзема пазарите: Перу прави първата поръчка на танк от над 50 години
Голямата дъщеря на Дуейн Джонсън - Скалата има връзка с WWE състезателка
Войната срещу автомобила: 20 непознати факта
Volkswagen Group се отърва от легендарно дизайнерско студио
Пет култови кросоувъра от началото на века, които си заслужават
Самолет кацна върху автомобил на магистрала
Кубрат Пулев с 10 кг предимство пред Гасиев преди сблъсъка в Дубай
Манел Капе иска титулна битка с „шедьовър“ на UFC on ESPN 73
UFC on ESPN 73 – смяна на боец в последия момент
Сенсей Петко Чирпанлиев е треньор на година: Който учи киокушин, трябва и да преподава киокушин
Как стресът влияе на качеството на съня и как да го намалим преди лягане?
Функцията на сълзите и различават ли се те при тъга и щастие
На какво се дължат нарушенията в пубертета?
Луличка – източник на алкалоиди, използва се като жлъчегонно и стомашни неразположения
Коментари
Напиши коментар11:51 | 29 юли 2014 г.
Напиши коментар