Треньорът на Барселона Луис Енрике пое отговорността за снощната загуба с 2:3 от Пари Сен Жермен, дошла след досадни грешки в защитата на тима.
Още по темата
"Аз съм треньорът и отговорността е моя. Футболистите имаха добра нагласа, но това не беше нашият най-продуктивен ден по отношение на завършващата фаза", сподели Енрике.
"Ние ще анализираме какво се обърка и кое успяхме да направим добре. Обикновено не давам оценки по отношение представянето на играчите. Всички сме виновни за загубата, а аз съм този, който трябва да бъде обвиняван на първо място."
"Причината за нашата загуба е ясна. Ние играхме срещу противник, който е на същото ниво като нас. Те се справиха по-добре с напрежението. Снощи ние не играхме толкова добре, колкото се надявахме преди срещата. Имахме достатъчно чисти положения в края и можехме да изравним."
"Но не мога да кажа, че този резултат не е справедлив, макар че и равенството нямаше да бъде несправедлив резултат. Допускахме основни грешки в опитите си да изнасяме топката от нашата половина и това даваше възможност на ПСЖ да създаде атаките, от които реализира попаденията си."
"Това е нещо, от което се опасявахме, че може да се случи. Понякога това е неизбежно - куп от грешки. Не е лесно да се поправят, но това е нещо, с което сме наясно. Фаворитите трябва да докажат на терена, че са такива. ПСЖ е един от основните фаворити за спечелване на ШЛ", каза още Енрике.







Дончо Барбалов: Не е фатално, ако бюджетът не бъде приет до Коледа
Люпчо Георгиевски: Скопие опитва да изиграе Европа за българите в РСМ
Жулиен Риков с категорична победа на SENSHI 29, Айсам Чадид с нокаут в третия рунд
Манчестър Сити надви Съндърланд
Нова атомна централа няма да свали цените на тока
Българската икономика расте 2-3 пъти по-бързо, отколкото средната на европейско ниво
„Черно море” потопи ЦСКА в деня на моряците
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Майкъл Сампери надделя над Петрос Де Фрейтас в оспорвана битка на SENSHI
Атанас Божилов с нова доминантна победа на SENSHI 29 срещу холандеца Роки Гранджеан
Айсам Чадид нокаутира Драгомир Петров с коляно в третия рунд във Варна
Жулиен Риков с категорична победа над Мариус Чимпоеру на SENSHI 29
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментар11:22 | 12 окт 2014 г.
18:32 | 1 окт 2014 г.
18:05 | 1 окт 2014 г.
13:42 | 1 окт 2014 г.
12:14 | 1 окт 2014 г.
11:47 | 1 окт 2014 г.
11:28 | 1 окт 2014 г.
Напиши коментар