
Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне призна, че се гордее със своя отбор, макар че тимът му отпадна на 1/4-финалите в Шампионската лига.
Още по темата
"Дюшекчиите" загубиха от осакатения Реал Мадрид на "Сантяго Бернабеу" с минималното 1:0 и така се простиха с надеждите си за място на 1/2-финалите.
"Гордея се с моя отбор. Още веднъж се представихме много добре в Шампионската лига, което е един изключително труден турнир", обяви той на пресконференцията след мача.
"Разполагам със страхотен екип, който работи много усърдно. От време на време играем и по-добре, и малко по-слабо, но въпреки това аз съм изключително горд с моите момчета".
"Наистина е гордост да си треньор на такива играчи, които дават толкова много от себе си на терена".
"По мое мнение играта бе балансирана в някои моменти от мача, макар че ни се наложи да се борим усилено с противника през първите 10 минути на срещата'.
"Противникът владееше повече топката, но ние им затваряхме пространствата по много добър начин. Няма смисъл да говорим за червения картон на Арда, защото няма да се промени нищо. Преди него обаче ние контролирахме мача.
"Присъствието на Коке в централната част се оказа много важно за нас и той свърши страхотна работа като цяло".
"Когато бях още младо момче разбрах, че когато си дал всичко от себе си и си загубил мач можеш да се прибереш щастлив вкъщи. При нас няма негативни чувства, защото дадохме всичко от себе си. Искам също да поздравя Реал, защото те играха много добре и ни вкараха страхотен гол", завърши той.
Коментари
Напиши коментар11:20 | 23 апр 2015 г.
11:03 | 23 апр 2015 г.
Напиши коментар