Петкратният носител на Златната топка Лео Меси няма предпочитания кой ще е съперникът на Барселона в 1/4-финалите на Шампионска лига.
Аржентинският национал заяви, че всички отбори в този етап на надпреварата са добри няма голямо значение срещу кой ще се падне актуалният носите на трофея. "С който и да играем, ще е сложно", каза Меси, който беше звездата на презентация на търговската марка за телефони Huawei.
Той каза още, че Барса не зависи от тризъбеца, който образува с Луис Суарес и Неймер, тъй като "отборът има по-голямо значение, отколкото тримата голаджиии". "Играем много впечатляващо, но правим всичко възможно да помагаме и в защита и тимът не зависи от нас", добави той.
Според Меси, ключът към успеха на Барса е добрата връзка, която съществува не само в атомното нападение, но и между всички играчи. "До един работим, за да се подобряваме и да постигаме целите си. Има хора, които са спечелили всичко, но има такива, които не са печелили нищо. Това засилва глада ни за успехи и поддържа желанието ни да побеждаваме", добави Меси.
Накрая той за пореден път разкри желанието си да завърши кариерата си в аржентинския Нюелс Олд Бойс. "Не мога обаче да кажа точна дата, когато ще стане това, както и да обещая дали въобще ще се осъществи", завърши Меси.







Рибено масло или Омега-3: Кое е по-полезно за здравето?
Рецепта за яхния с пилешко месо и нахут
Късна емисия
Украйна одобри първата си самоделна управляема бомба за бойна употреба
20 000 евро глоба за купуване на дизел? Така Европа се бори за екология
Новата Lada Niva ще повтаря Dacia Duster
Toyota RAV4 получи изненадваща нова технология
Pagani показа нова Zonda седем години след спирането на модела
България се завърна с девет медала от турнир по бокс в Косово
Еди Хърн потвърди преговори за мегабитка между Бивол и Бенавидес
Еди Хърн каза дали ще има трилогия Джошуа – Усик
Официално: Никола Дипчиков излиза срещу легендата Александър Шлеменко
Прозяването е „заразно“ и започва още в утробата
Откриха различни видове „вечни химикали“ в кръвта
Инхибин B при мъжа – какво показва за сперматогенезата?
Алерголози от цялата страна се включиха в Х-та Национална конференция „Пролетни алергологични дни“
Коментари
Напиши коментар18:47 | 18 мар 2016 г.
12:14 | 18 мар 2016 г.
11:24 | 18 мар 2016 г.
Напиши коментар