Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан не се притеснява от атаката на Наполи и вярва, че тимът му ще удържи аванса си от първия мач на "Бернабеу".
Реал гостува на Наполи утре в осминафинален мач-реванш в Шампионска лига. В първата среща испанците спечелиха с 3:1.
"Знаем, че ще бъде труден мач, както всички в Шампионска лига. Знаем, че атмосферата на стадиона ще бъде страхотна, но това е добре и за нас.
Атаката на Наполи? Не ме притеснява изобщо. Наполи е добър отбор, но ние постоянно играем срещу добри отбори", каза Зидан на пресконференцията преди мача.
Запитан дали ще подсили халфовата линия на отбора, Зидан отговори, че не смята да променя схемата на игра.
"Няма да променяме нищо, важен е манталитетът. Наполи ще започне агресивно, защото трябва да вкарва голове. Имат добри футболисти, пресират добре, но и ние имаме силен отбор", каза още Зидан.








Исторически успех! България сломи световния шампион Италия в Лига на нациите
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до септември 2026 г.
Спукана гума на камион е довела до тежката катастрофа на АМ "Тракия"
Бивш шеф на ДАНС-Варна: Разследвахме схема за пране на десетки милиони евро около КУБ
България удари световния шампион Италия в Лигата на нациите
Мъж с 16 присъди подпали съседска врата (ВИДЕО)
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Коментари
Напиши коментар10:57 | 7 мар 2017 г.
Напиши коментар