Бившият френски национал Тиери Анри дебютира с равенство в Шампионската лига като старши треньор на френския тим Монако. Отборът завърши 1:1 като гост на Брюж (Белгия) в мач от третия кръг в група "А" на турнира.

Този резултат намалява шансовете и на двата отбора да преодолеят груповата фаза на Шампионската лига. Монако е на трета позиция, а Брюж на четвърто място с по 1 точка актив от първите три мача.

Лидерът в групата Борусия Дортмунд (Германия) е домакин на Атлетико Мадрид (Испания) по-късно днес. Двата тима имат пълен актив от по 6 точки от първите две срещи.

Младият Муса Сила откри резултата за Монако в 31-ата минута след асистенция на Александър Головин. Осем минути по-късно Уесли Мораес изравни за Брюж.