Мегазвездата на ПСЖ Неймар изригна срещу реферите от снощната среща-реванш от 1/8 финалите на Шампионската лига срещу Манчестър Юнайтед.
Както е известно, англичаните победиха с 3:1 французите и успяха да се класират в следващата фаза на турнира. Третото попадение за Юнайтед падна в добавеното време на мача след доста спорна дузпа и помощ от ВАР.
Неймар не игра и в този двубой, тъй като лекува контузия, но тотално пощуря извън терена и се нахвърли върху съдиите.
„Това е срам и позор! Четирима човека гледат повторение и взимат решения, а не разбират от футбол! Няма никаква дузпа. Къде да си сложи ръката това момче, като е с гръб към топката? Майната ви, нач*кайте си го”.









Късна емисия
Забраниха движението в район на Халкидики заради риск от пожари
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Защо САЩ жертват ключови способности на самолетоносачите си?
Ливан, Израел и САЩ подписаха рамково споразумение във Вашингтон
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар09:42 | 7 мар 2019 г.
09:42 | 7 мар 2019 г.
09:37 | 7 мар 2019 г.
09:25 | 7 мар 2019 г.
09:25 | 7 мар 2019 г.
09:22 | 7 мар 2019 г.
09:19 | 7 мар 2019 г.
09:03 | 7 мар 2019 г.
09:03 | 7 мар 2019 г.
09:01 | 7 мар 2019 г.
Напиши коментар