Халфът на Барселона Серхио Бускетс се извини на феновете след разгромната загуба на каталунците с 0:4 като гости срещу Ливърпул. Испанският шампион отпадна след общ резултат 4:3 в полза на клуба от Мърсисайд.

"Те бяха по-силни от нас. Излязоха на терена, за да победят. Показаха го още от първата минута. Бяхме изключително затрудни от пресата им в самото начало и на двете полувремена. Не мога да кажа друго.

Това, което мога да направя, е да се извиня на нашите запалянковци. Да направим това след добрия резултат от първия двубой е нещо наистина трудно. След такива мачове трябва да се говори по-малко.

След първия им гол ни пресираха доста високо и стана много трудно. Имахме шансове да реализираме необходимия ни гол, но това не се случи. Четвъртото им попадение беше грешка на всички.

Те изиграха много по-умно от нас повечето ситуации. Един гол за нас би променил абсолютно всичко. Имахме шансове да го реализираме", каза Бускетс пред медиите.