Шахтьорк Донецк и Динамо Загреб си размениха на два пъти лидерството, за да завършат наравно 2:2 в мач от група "С". С тази точка двата отбора останаха съответно втори и трети в класирането.

Шахтьор поведе в 16-та минута с гол на Евгени Коноплянка, но Даниел Олмо изравни в 25-та, а точно след час игра Мислав Оршич вкара за 2:1 за хърватите от дузпа, отсъдена за задържане от вратаря Андрей Пятов срещу Марио Гавранович след центриране от ъглов удар.

Домакините обаче стигнаха до точката с гол в 75-та минута, когато Алан Патрик подаде прецизен извеждащ пас към Додо, а той дриблира покрай вратаря и вкара за 2:2.

По-късно днес перфектният до момента Манчестър Сити приема последния в групата Аталанта.