Шахтьорк Донецк и Динамо Загреб си размениха на два пъти лидерството, за да завършат наравно 2:2 в мач от група "С". С тази точка двата отбора останаха съответно втори и трети в класирането.
Шахтьор поведе в 16-та минута с гол на Евгени Коноплянка, но Даниел Олмо изравни в 25-та, а точно след час игра Мислав Оршич вкара за 2:1 за хърватите от дузпа, отсъдена за задържане от вратаря Андрей Пятов срещу Марио Гавранович след центриране от ъглов удар.
Домакините обаче стигнаха до точката с гол в 75-та минута, когато Алан Патрик подаде прецизен извеждащ пас към Додо, а той дриблира покрай вратаря и вкара за 2:2.
По-късно днес перфектният до момента Манчестър Сити приема последния в групата Аталанта.








САЩ поставиха условие пред България за отпадането на визите
Кабинетът обсъжда увеличение на социалната пенсия и параметрите на бюджета
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
Шампионът по гимнастика Еди Пенев разкрива, че е гей
Две жени и мъж са намерени мъртви в общежитие в Угърчин
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар