Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев говори след поражението с 2:7 след продължения от Карабах в третия предварителен кръг на Шампионската лига. Той не можа да даде отговор дали шампионатният мач срещу Левски този уикенд ще бъде отложен.
„Тежка загуба. Направихме много грешки и това беше проблемът. Получихме ранен гол от наша грешка. Трудно се анализира такъв мач. Накрая беше вече много сериозен риск и затова се получиха толкова голове.
Може би концентрацията ни липсва. Витри влиза принудително, тъй като Сон получи контузия и там се получи този гол. В крайна сметка Лудогорец се опита в периода на мача и дори да върнем, дори това, че беше равен резултатът, но след това вече не играхме добре.
Позитивите могат да дойдат в това, че Лудогорец е много силен клуб. След това играчите, казал съм, че те трябва да придобият тази култура на победители в Европа и това ще се случи. Трябва да се извлекат много добри поуки от тези загуби и игри и отборът да се вдигне.
Мачовете в Европа и вътрешното първенство идват много бързо. Трябва да преминем бързо към тях. Жалко е, че можеше, но аз винаги съм казвал, че това, което се случва, е реалността. Съжалявам, че пропуснахме плейофа. Има четири дни до мача с Левски. Зависи кога ще бъде назначен международният мач“, заяви Георги Дерменджиев.








Какво се случва с мозъка ни, ако ядем по един банан всеки ден?
Рецепта за домашни сиренки с кисело мляко и сода
Мъж разказа за срещата си с Бог, докато е бил в клинична смърт
Маникюр, вдъхновен от сезона на Близнаци
Как се чувства Ариана Гранде след раздялата с Итън Слейтър?
Кейти Пери шашна с рокля-лампа
Братът на папа Лъв XIV купонясвал на рождения ден на Тръмп
Audi възроди A6 allroad, за да се бори със скучните SUV
Джейсън Стейтъм добави още една легенда към колекцията си
Porsche патентова двигател 3 в 1
Електрическото BMW X5 ще има батерия от 141 кВтч за Европа
ФБР е осуетило предполагаем терористичен заговор срещу UFC събитие в Белия дом
Алекс Перейра след загубата от Сирил Ган: Ще се завърна още по-силен
Джъстин Гейджи: Показах защо съм най-постоянният и зрелищен боец в историята на UFC
Топурия с тежки счупвания след боя с Джъстин Гейджи
Искаш мозъкът ти да остане млад, осигури му повече витамин С
Голям анализ поставя под въпрос профилактиката с калций и витамин D срещу фрактури
УМБАЛ „Лозенец“ организира кардиологични консултации за пациенти с диабет и след клапно протезиране
Проф. Зигфрид Каспер: Депресията, резистентна към лечение, трябва да се разглежда по различен начин
Коментари
Напиши коментар14:01 | 14 авг 2024 г.
12:29 | 14 авг 2024 г.
11:41 | 14 авг 2024 г.
11:35 | 14 авг 2024 г.
10:58 | 14 авг 2024 г.
10:30 | 14 авг 2024 г.
09:07 | 14 авг 2024 г.
07:09 | 14 авг 2024 г.
07:04 | 14 авг 2024 г.
06:13 | 14 авг 2024 г.
Напиши коментар